Welcome to wtzbielanka.pl   Click to listen highlighted text! Welcome to wtzbielanka.pl Powered By GSpeech

Deklaracja dostępności

Wstęp deklaracji

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bielance zobowiązują się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 roku o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Warsztaty Terapii Zajęciowej zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bielance.

Dane teleadresowe jednostki:

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bielance

Bielanka 25 38-311 Szymbark

telefon: +48 18 353 17 04

             +48 18 447 11 44

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Data publikacji strony internetowej: 2015-08-26

Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2020-03-25

 

Strona podmiotowa Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bielance jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub następujących wyłączeń:

- zamieszczone na stronie internetowej WTZ informacje organizacyjne, artykuły, zdjęcia i filmy mówiące o wydarzeniach w jednostce, nie są dostępne cyfrowo w całości,

- zostały opublikowane przed 2018-09-23 lub nie są wykorzystywane do realizacji bieżących zadań.

 

Ułatwienia na stronie internetowej WTZ

Strona internetowa WTZ w Bielance posiada następujące ułatwienia:

- usprawnienie nawigacji poprzez wprowadzenie skrótów (kliknięcie w ikonę Keys),

- wprowadzenie funkcji, która powoduje, że tekst jest czytany na głos (zaznaczenie tekstu i przyciśnięcie głośniczka).

 

 

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez pracownika Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bielance.

Data sporządzenia deklaracji: 2020-03-31

 

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Osoba do kontaktu w sprawie dostępności: Irena Kamińska;

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Telefon: +48 18 353 17 04, +48 18 447 11 44

 

Procedura wnioskowo-skargowa

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych każdy ma prawo wystąpić do podmiotu publicznego z żądaniem udostępnienia cyfrowego wskazanej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub ich elementów, ewentualnie zapewnienia dostępu alternatywnego, na warunkach określonych w ustawie. W przypadku odmowy wnoszący żądanie możne złożyć skargę z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego, a także powiadomić Rzecznika Praw Obywatelskich: www.rpo.gov.pl

Dostępność architektoniczna

Budynek Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bielance znajduje się pod adresem Bielanka 25. Prowadzą do niego dwa wejścia, z których jedno jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed wejściem głównym znajduje się szeroki chodnik i poręcz. Budynek jest parterowy.

Brak możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego.

Odsłony: 310
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech