Badanie dot. potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Bielanka, 26.04.2024 r. 

 

Na prośbę Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gorlicach przekazujemy Państwu apel o wzięcie udziału w ogólnopolskim badaniu dotyczącym potrzeb osób z niepełnosprawnościami. 

 

Szanowni Państwo,
pragniemy poinformować, że na zlecenie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, na terenie całej Polski realizujemy badanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W ramach badania realizujemy indywidualne wywiady pogłębione i dyskusje grupowe (badanie jakościowe), a także ankiety (badanie ilościowe) z osobami z różnymi typami niepełnosprawności.

Przeprowadzenie badania ma kluczowe znaczenie dla poprawy warunków życia osób z niepełnosprawnościami oraz ich aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym. Pozyskane dzięki badaniu informacje pozwolą na lepsze dopasowanie wsparcia do ich rzeczywistych potrzeb, co jest istotne w obliczu planowanych zmian w systemie pomocy dla osób z niepełnosprawnościami.

Zachęcamy do uzupełnienia formularza, na podstawie którego będziemy mogli uzyskać informacje, w jaki sposób mogą się Państwo włączyć w pomoc przy realizacji badania. Formularz znajduje się pod linkiem: 


https://badanie.panelankietowy.pl/index.php?r=survey/index&sid=474477&token=OzN3917&lang=pl


Wszystkie informacje na temat realizowanego badania znajdują się na stronie: https://pfron.fastsolutions.pl/


Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim badaniu opinii osób z niepełnosprawnościami, które prowadzone jest na zlecenie PFRON – Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych! To jedno z największych tego typu badań, jakie kiedykolwiek realizowano z osobami z niepełnosprawnościami w Polsce.


Weź udział w ankiecie, rozmowie indywidualnej lub w rozmowie grupowej. W badaniu możesz wziąć udział Ty sam lub razem ze swoim opiekunem lub asystentem. Formę badania dopasujemy do Twoich możliwości i potrzeb. Twoja opinia jest ważna!


Skontaktuj się poprzez formularz: https://badanie.panelankietowy.pl/index.php?r=survey/index&sid=858471&token=OzN3917&newtest=Y

Serdecznie zapraszamy!
 
W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za realizację badania ze strony wykonawcy: 

Natalia Pizło, tel. 789 362 649, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l

W razie potrzeby zweryfikowania informacji odnośnie badania możliwy jest kontakt z przedstawicielem ze strony Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych:
Krzysztof Kanabaj, tel. 883 847 974, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grzegorz Żuchowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie w realizacji badania.

Jego powodzenie zależy w dużej mierze od Państwa uczestnictwa.
 

Odsłony: 703