Spotkanie online z Panem Bartłomiejem Ziębą

Bielanka, 20.12.2021 r.

Na ekranie laptopa twarz mężczyzny W dniu 20 grudnia 2021 roku w Naszych Warsztatach miały miejsce zajęcia z doradztwa zawodowego, podczas których uczestnicy poznali zawód informatyk.
Zajęcia te miały dwie części, najpierw doradca zawodowy WTZ zrobił krótkie wprowadzenie do tematu, a następnie poprzez Messengera zostało nawiązane połączenie z Panem Bartłomiejem Ziębą, który jest informatykiem - programistą w jednej z krakowskich firm.
Nasz wirtualny gość uświadomił nam, że informatyka otacza nas właściwie z każdej strony: jest w wadze kuchennej, zegarku, aparacie, zabawce edukacyjnej, tarczy do rzutek itp.
Następnie opowiedział jaką szkołę trzeba ukończyć, aby pracować w tym zawodzie i jakie predyspozycje trzeba mieć, aby zwiększyć swoje szanse powodzenia na tym stanowisku.
Dowiedzieliśmy się także co należy do obowiązków Pana Bartka i jakie sprzęty potrzebne mu są do pracy. Jego przygoda z informatyką zaczęła się od korzystania z gier komputerowych, a ciężka praca, rozwijanie umiejętności, ciągłe dokształcanie się doprowadziło do tego, że jest fachowcem w swej branży. Gratulujemy!!!

Panie Bartłomieju, dziękujemy za poświęcony czas oraz podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Życzymy dalszych sukcesów.

W poniższej galerii znajdują się zdjęcia z opisanego wyżej spotkania. 

  • Spotkanie-online-Panem-Bartlomiejem-Zieba01
  • Spotkanie-online-Panem-Bartlomiejem-Zieba02
  • Spotkanie-online-Panem-Bartlomiejem-Zieba03
  • Spotkanie-online-Panem-Bartlomiejem-Zieba04
  • Spotkanie-online-Panem-Bartlomiejem-Zieba05
  • Spotkanie-online-Panem-Bartlomiejem-Zieba06

 

Odsłony: 45