Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Komunikat Starosty Gorlickiego

Szanowni Państwo!

Udostępniamy komunikat Starosty Powiatu Gorlickiego z dnia 12.03.2020 roku i prosimy o przestrzeganie zawartych w nim zaleceń.

 

Komunikat Starosty Gorlickiego

Szanowni Państwo
Mieszkańcy Powiatu Gorlickiego

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, w celu zapobiegania rozpowszechnianiu się koronawirusa SARS CoV-2, apeluję do wszystkich Mieszkańców Powiatu Gorlickiego, o ograniczenie wizyt w Urzędach do niezbędnie koniecznych.
Jeśli sprawy nie są pilne, proszę, aby w miarę możliwości odkładać je na inny, bardziej dogodny moment, lub jeśli to tylko możliwe załatwiać je pisemnie, telefonicznie lub drogą elektroniczną. Wszelkie dane kontaktowe znaleźć można na podmiotowych stronach internetowych lub w Biuletynach Informacji Publicznej Urzędów.
Podczas wizyt w Urzędach proszę o zachowywanie zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, tj. unikanie bezpośredniego kontaktu, poprzez zachowanie odpowiedniej odległości oraz stosowanie środków higienicznych i dezynfekcyjnych.
Podjęte działania mają charakter prewencyjny i służą zapewnieniu wzajemnego bezpieczeństwa osób. Stosowanie powyższych zaleceń z pewnością wpłynie na zminimalizowanie ryzyka zakażenia oraz rozprzestrzeniania się wirusa.

Starosta Gorlicki
Maria Gubała

 

Odsłony: 20
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech