Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności cyfrowej dla strony internetowej WTZ w Bielance

 

Wstęp deklaracji

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bielance  zobowiązują się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 roku o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej www.wtzbielanka.pl

 

Dane teleadresowe jednostki:

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bielance

Bielanka 25

38-311Szymbark

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: +48 18 353 17 04

            +48 18 447 11 44

 

Czytaj więcej...

Komunikat

 

 

Komunikat

W związku z poleceniem nr 16/2020 Wojewody Małopolskiego z dnia 24.03.2020 roku

zarządzeniem Kierownika WTZ w Bielance

nr 9/2020 z dn. 25.03.2020 roku

do odwołania ulega zawieszeniu

działalność Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bielance. 

 

 

 

Zawieszenie zajęć w WTZ

 

 

Ważny komunikat!

W związku z „Poleceniem wojewody małopolskiego Piotra Ćwika”
z dnia 11.03.2020 roku

wydanym na podstawie

art. 11 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374) w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2


zawiesza się zajęcia w WTZ w Bielance
od dnia 12 marca 2020 r. do dnia 25 marca 2020 r.

 

 

 

 

Komunikat Starosty Gorlickiego

Szanowni Państwo!

Udostępniamy komunikat Starosty Powiatu Gorlickiego z dnia 12.03.2020 roku i prosimy o przestrzeganie zawartych w nim zaleceń.

 

Komunikat Starosty Gorlickiego

Szanowni Państwo
Mieszkańcy Powiatu Gorlickiego

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, w celu zapobiegania rozpowszechnianiu się koronawirusa SARS CoV-2, apeluję do wszystkich Mieszkańców Powiatu Gorlickiego, o ograniczenie wizyt w Urzędach do niezbędnie koniecznych.
Jeśli sprawy nie są pilne, proszę, aby w miarę możliwości odkładać je na inny, bardziej dogodny moment, lub jeśli to tylko możliwe załatwiać je pisemnie, telefonicznie lub drogą elektroniczną. Wszelkie dane kontaktowe znaleźć można na podmiotowych stronach internetowych lub w Biuletynach Informacji Publicznej Urzędów.
Podczas wizyt w Urzędach proszę o zachowywanie zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, tj. unikanie bezpośredniego kontaktu, poprzez zachowanie odpowiedniej odległości oraz stosowanie środków higienicznych i dezynfekcyjnych.
Podjęte działania mają charakter prewencyjny i służą zapewnieniu wzajemnego bezpieczeństwa osób. Stosowanie powyższych zaleceń z pewnością wpłynie na zminimalizowanie ryzyka zakażenia oraz rozprzestrzeniania się wirusa.

Starosta Gorlicki
Maria Gubała

 

Biblioteka i kino, czyli zajęcia poza placówką

Dzień 17 lutego 2020 roku dla społeczności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bielance przebiegał inaczej niż zwykle. Spędzaliśmy go nie w Bielance lecz w Gorlicach. Zajęcia rozpoczęły się wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Gabryela w Gorlicach. Przybyliśmy tam, aby wziąć udział w zajęciach bibliotecznych i w warsztatach plastycznych. Pani Katarzyna Marchwica opowiedziała nam jak powstaje książka oraz jak z książką należy się obchodzić. Przybliżyła nam na czym polega praca bibliotekarza i oprowadziła po poszczególnych działach biblioteki. Kolejnym tematem, ktory został nam przedstawiony były losy zniszczonych książek oraz sposoby ich wykorzystania. W zrozumieniu omawianych zagadnień pomógł nam wyświetlony filmik. 

Czytaj więcej...

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech